logo
"20/2" - 2 Lata TegoSlucham

„20/2” to kompilacja przygotowana przez TegoSlucham.pl, na której znalazły się wybrane zespoły, które opisywaliśmy na naszej stronie. O niektórych napisaliśmy jako pierwsi, inni wyjątkowo mocno przypadli nam do gustu, z częścią mieliśmy okazję poznać się osobiście gdzieś na koncertach (opcje te nie wykluczają się). W Wasze ręce trafia prawdziwa mikstura stylów muzycznych, pomysłów na muzykę, temperamentów i wrażliwości. Jest coś z przeszłości, kilka nowości, które możemy potraktować za teraźniejszość oraz premiery – z przyszłości oczywiście.

Składankę możecie odsłuchać i pobrać za darmo w dowolnej formie, albo korzystając z bandcampa poniżej, albo z dwóch serwisów do pobierania: mediafire TUTAJ, albo dropboxa TUTAJ.Idea jest prosta – „20/2”, czyli dwadzieścia kawałków na dwa lata działalności naszego bloga? portalu? Wciąż na to pytanie nie odpowiedzieliśmy ani sobie, ani oferentowi, który chciał u nas reklamować garnki. Na płycie znajdziecie bardzo różnorodny klimat, oddający szerokie spektrum stylistyczne goszczące na naszych łamach. A więc od rocka, punk rocka, psychodelii, po elementy elektroniki, folk, ska czy dub. Mianownik jest jeden – dla nas to po prostu kapitalna polska muzyka, której grzechem jest nie znać.


Smacznego!
"20/2" - 2 Lata TegoSlucham

Pomysł, przygotowanie i skład kompilacji - TegoSlucham.pl
Projekt i wykonanie okładki -  ejmadziu.pl
Projekt i wykonanie strony internetowej - atektura.pl

Skład i namiary:

Serdeczne podziękowania dla zespołów za otwartość i współpracę!

Wszystkie utwory na kompilacji „20/2” są legalne i zostały na niej zamieszczone za zgodą artystów. Podlegają one - podobnie jak grafiki - ochronie praw autorskich. Kompilacja może być rozpowszechniana wyłącznie za podaniem źródła, czyli adresu tegoslucham.pl. Sprzedaż kompilacji lub pojedynczych utworów zabroniona.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/atektura/ftp/tegoslucham.pl/site_body_stop.php on line 4